Administrasjonen ved Senter for grunnforskning (CAS):

Camilla Serck-Hanssen

Direktør

camilla.serck-hanssen@cas.oslo.no
Maria M. L. Sætre

Kontorsjef

telefon: 93 06 33 32
maria.satre@cas.oslo.no
Rune Flaten

Seniorrådgiver

telefon: 92 08 88 61
rune.flaten@cas.oslo.no
Camilla Kottum Elmar

Rådgiver

telefon: 40 67 59 75
c.k.elmar@cas.oslo.no
Marit Fiksdal

Rådgiver

marit.fiksdal@cas.oslo.no

Karoline Kvellestad Isaksen

Rådgiver

telefon: 40 67 71 56
k.k.isaksen@cas.oslo.no

Anne Bang-Steinsvik

Førstekonsulent

telefon: 90 73 58 26
anne.bang-steinsvik@cas.oslo.no
   
 
For generelle henvendelser kan du sende en e-post til cas@cas.oslo.no.

Besøksadresse: Drammensveien 78, 0271 Oslo

Telefon: 22 12 25 00 (man-fre 09.00-14.45)